Sport

Skvělý návrat Kourka

Rubriky: Sport
/ Kryštof Benoni

O víkendu 25.2. -26.2. se v Praze ve Stromovce konalo halové mistrovství republiky kategorie mužů a žen. Zástupci atletického oddílu při TJ si vedli opět …

O víkendu 25.2. -26.2. se v Praze ve Stromovce konalo halové mistrovství republiky kategorie mužů a žen. Zástupci atletického oddílu při TJ si vedli opět na jedničku !   Lukáš Kourek startoval po delší pauze  na trati 3000m a prokázal svoje bohaté zkušenosti. Po taktickém výkonu vybojoval v čase 8:24,00 min. bronzovou medaili a rozšířil svoji medailovou sbírku o další cenný kov. Výborně ho doplnila v nedělním závodě žen na trati 1500m juniorka Kateřina Pulgretová. Tato talentovaná běžkyně si opět vylepšila svoje osobní maximum na čas 4:36,61 min a obsadila výborné páté místo ! Medaile Lukáše Kourka byla také jediná pro kraj Vysočina z tohoto mistrovství.   Hubáček Petr